CLARA SALANDER. "Studier vid havet, Harrström", akvarell, signerad och daterad juni 1978.

262682. CLARA SALANDER. "Studier vid havet, Harrström", akvarell, signerad och daterad juni 1978.

41 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 27 cm.

Antal besök: 1 641