KIKARE samt KAMEROR, 6 delar, 1900-tal.

262518. KIKARE samt KAMEROR, 6 delar, 1900-tal.

Revere Eight, modell 88. Kodak, Retina. Argus anastigmat. Kikare, Kennex, 8x x40, Field. Mercurius, 7 x 50 field 7.1°. No 276549.

Slitage, skador, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 529