FÅTÖLJ, Ib Kofod Larsen, OPE, Jönköping, 1900-talets mitt.

262514. FÅTÖLJ, Ib Kofod Larsen, OPE, Jönköping, 1900-talets mitt.

Teak. Dynor i svart skinn.

Märkt med penna på sitsen och undersidan. Ett par sömmar i sittdynan har släppt. Repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak. Dynor i svart skinn.

Antal besök: 2 518