TIDNINGSHYLLA, "Pelly", stringmodell. 1950-tal.

262219. TIDNINGSHYLLA, "Pelly", stringmodell. 1950-tal.

Bredd 41, höjd 61 cm.

Bruksslitage, borrade hål på metallbågarnas ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 41, höjd 61 cm.

Antal besök: 787