VITRINSKÅP, Holländsk barockstil, 1800/1900-tal.

262148. VITRINSKÅP, Holländsk barockstil, 1800/1900-tal.

Höjd 200 cm, längd ca 106 cm.
Övre del med 2 st glasade dörrar inrede med hyllor.
Underdel med 3 st lådor.

Renoverat/kompleterat/omarbetat.
Repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 200 cm, längd ca 106 cm.
Underdel med 3 st lådor.

Repor och slagmärken.

Antal besök: 1 840