MORTEL och PISTILL, Kolmårdsmarmor, 1800/1900-tal.

261882. MORTEL och PISTILL, Kolmårdsmarmor, 1800/1900-tal.

Diameter 20 cm, höjd 16,5 cm.
Pistill, längd 21,5 cm.

Bruksslitage, hårlinjespricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 cm, höjd 16,5 cm.
Pistill, längd 21,5 cm.

Antal besök: 765