CYKLAR, 3 st, 1900-tal.

261789. CYKLAR, 3 st, 1900-tal.

2 herr samt en dammodell.

Slitage. Ej funktionstestade. Nyckel saknas för blå DBS herrcykel, dock upplåst.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 herr samt en dammodell.

Antal besök: 1 054