GUNNAR CYRÉN. Skål, kristall, "Sofiero", Orrefors, signerad.

261569. GUNNAR CYRÉN. Skål, kristall, "Sofiero", Orrefors, signerad.

Längd 24 cm.

Åldersslitage.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm.

Åldersslitage.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Antal besök: 990