260979. VÅFFELJÄRN, "Månlandaren", Sixten Sason, Husqvarna, 1960-tal.

Längd ca 26 cm.

Slitage, märken, fläckar.

Längd ca 26 cm.

Slitage, märken, fläckar.

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
260979

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 6 563