KARAFFER, 3 st, glas, jugend. 1900-talets början.

260919. KARAFFER, 3 st, glas, jugend. 1900-talets början.

Höjd 18 - 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 - 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 699