COCKTAILGLAS, 8 st, glas, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors,1900-talets mitt.

260853. COCKTAILGLAS, 8 st, glas, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors,1900-talets mitt.

Klarglas med dekor av vita ränder. Höjd 8cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 128