EVERT LUNDQUIST. Interiör, signerad a tergo.

2604631. EVERT LUNDQUIST. Interiör, signerad a tergo.

Olja på duk 35 x 30 cm.

Evert Lundquist (1904–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk 35 x 30 cm.

Evert Lundquist (1904–1994)

Antal besök: 1 519