JOAN MIRÓ. Mapp. "Derriere le Miroir", 6 st färglitografier med omslag, osignerade.

260276. JOAN MIRÓ. Mapp. "Derriere le Miroir", 6 st färglitografier med omslag, osignerade.

Maeght Éditeur Paris 1963. 139-140 Juin-Juillet. Totalt 7 blad.
Yttermått ihopvikt 38 x 28 cm.

Ej komplett.

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej komplett.

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 1 226