JOHANNES NIELSEN. Skulptur sittande yngling, mörkpatinerad brons. Signerad 2008 och numrerad 19/30.

260111. JOHANNES NIELSEN. Skulptur sittande yngling, mörkpatinerad brons. Signerad 2008 och numrerad 19/30.

Monterad på stensockel. Höjd 18 cm exklusive sockel.

Johannes Nielsen (Född 1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Johannes Nielsen (Född 1979)

Antal besök: 2 200