BORD/SYBORD, 1950-tal.

BORD/SYBORD, 1950-tal.
260105. BORD/SYBORD, 1950-tal.

Lådor i front samt utdragsskivor. Klaffar på sidorna. Längd med utfällda klaffar 124, bredd 65, höjd 78 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 879