KRUS, 2 st, Höganäs. 1900-tal.

2599789. KRUS, 2 st, Höganäs. 1900-tal.

Höjd 19 - 29 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 - 29 cm.

Antal besök: 230