TAKLAMPA, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

259678. TAKLAMPA, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Rotting och canvas.
Höjd 25, diameter 53 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rotting och canvas.
Höjd 25, diameter 53 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 560