PINNSOFFA, "Florida", Bröderna Wigells Stolfabrik. 1950-tal.

259661. PINNSOFFA, "Florida", Bröderna Wigells Stolfabrik. 1950-tal.

Längd 130, bredd 50 cm.

Slitage, märken, repor, skador, skavmärken på baksida spjälor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130, bredd 50 cm.

Antal besök: 19 966