Stadsauktion Sundsvall
Böcker, Kartor & Handskrifter
BÖCKER, 5 st, Svenska Sagor. Gunnar Olof Cavallius. 1940-tal.
259656. BÖCKER, 5 st, Svenska Sagor. Gunnar Olof Cavallius. 1940-tal.
30 x 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 23 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
850