BÖCKER, 5 st, Svenska Sagor. Gunnar Olof Cavallius. 1940-tal.

259656. BÖCKER, 5 st, Svenska Sagor. Gunnar Olof Cavallius. 1940-tal.

30 x 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 130