ÄLGHORN, 14 taggar, Jättendal. 1950-tal.

259503. ÄLGHORN, 14 taggar, Jättendal. 1950-tal.

Hornbredd 100 cm, höjd 70 cm, omkrets 20 cm vid rosenstock.
Fälldes i Jättendal på 1950-talet.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 839