Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
THOR-LEIF FOGELBERG. Komposition med blommor, olja på duk, signerad samt daterad 1970.
259249. THOR-LEIF FOGELBERG. Komposition med blommor, olja på duk, signerad samt daterad 1970.
Ej ramad
135 x 105 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ej ramad
135 x 105 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 254