Matbord med två iläggsskivor, bordets längd 135, bredd 90 cm.
Iläggskivornas bredd 50 cm, dessa är infällda under bordsskivan.
Fyra stolar med klädd sits.
Smärre slitage, enstaka repor och fläckar, nyansskillnad på iläggsskivorna.
Fyra stolar med klädd sits.