Vit smoking med smokingbyxa.
Svart smoking med smokingbyxa, skjorta.
Sidenbälten 4 st, 2 flugor.
Centilong 197, XL. Tillverkade i Beirut på 1980-talet, enligt uppgift.
Visst slitage.
Vit smoking med smokingbyxa.
Sidenbälten 4 st, 2 flugor.
Visst slitage.