257982. KARAMELLBURK, plåt, för "Victory V Gums and Lozenges", Fryer & Co (Nelson), Ltd., England. 1900-talets början.
Dekor av japansk figurscen med ur i krönet. Längd 33, bredd 11, höjd 15 cm.
Slitage. Mindre märken och bucklor. Ej funktionstestad.