SPEGEL, silver, troligen Mellanöstern. 1900-tal. Bruttovikt 960 gram.

257971. SPEGEL, silver, troligen Mellanöstern. 1900-tal. Bruttovikt 960 gram.

Rund form med riklig dekor med blommor och blad. Kedjor för upphängning. Diameter 23 cm.

Slitage. Anlupen spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Anlupen spegelglas.

Antal besök: 771