SKÅL på FOT, tenn, Just Andersen. 1929.

257968. SKÅL på FOT, tenn, Just Andersen. 1929.

Stämplad "Just 1928 MT 60". Diameter 22, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 1 544