KEDJOR med HÄNGEN, 2 st, samt ÖRHÄNGEN, ett part, 18 k guld. 1900-tal. Vikt 11 gram.

257880. KEDJOR med HÄNGEN, 2 st, samt ÖRHÄNGEN, ett part, 18 k guld. 1900-tal. Vikt 11 gram.

Kedja längd 52 cm med hänge med vit sten, höjd 21,5 mm. Kedja 38 cm med hänge, höjd 19 cm. Örhängen, 1 par, höjd 21 mm.

Bruksslitage. Den långa kedjan med skadat lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 613