Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
EUGEN TOR ELIASSON. "Sydostlig Kuling Kläppsön Hemsö". Olja på duk, signerad och daterad a tergo -55.
257620. EUGEN TOR ELIASSON. "Sydostlig Kuling Kläppsön Hemsö". Olja på duk, signerad och daterad a tergo -55.
Ca. 64x99 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 64x99 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 201