PARDÖRRAR, 1 par, originalskick, 1800-tal.

257224. PARDÖRRAR, 1 par, originalskick, 1800-tal.

3-speglade. Alla smidesdetaljer original.
Ockrafärgade.
Höjd 209 cm
Bredd 73 cm
Total bredd 146 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage. Färgbortfall. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ockrafärgade.
Höjd 209 cm
Bredd 73 cm
Total bredd 146 cm.

Antal besök: 934