FLASKOR, 2 st. Glas, 1800-tal.

256920. FLASKOR, 2 st. Glas, 1800-tal.

Höjd 19 samt 19.5 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 samt 19.5 cm.

Antal besök: 597