BYRÅ, Rokokostil, Ryden Möbler, Nybro. 1900-talets mitt.

256549. BYRÅ, Rokokostil, Ryden Möbler, Nybro. 1900-talets mitt.

Stenskiva. Fanerad i olika träslag, beslag av mässing. Två lådor i front. Nyckel finns. Längd 82, bredd 38, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 166