PABLO PICASSO. Efter. Litografi, komposition med liggande kvinna.

2561460. PABLO PICASSO. Efter. Litografi, komposition med liggande kvinna.

Bladstorlek ca 40 x 50 cm.

Mindre ytslitage.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 40 x 50 cm.

Mindre ytslitage.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 375