FOLKE GULLBY. "Motiv från Östergötland", etsning, signerad 1944.

25601. FOLKE GULLBY. "Motiv från Östergötland", etsning, signerad 1944.

Nr 101 i referensverket Folke Gullbys Grafik. 16 x 20 cm.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 485