HANDYXA samt RIVSTENAR, 2 st, sten.

255189. HANDYXA samt RIVSTENAR, 2 st, sten.

Handyxa, längd 16 cm.
2 st rivstenar, längd 10,5 respektive 11,5 cm.

Slitage, nagg, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handyxa, längd 16 cm.

Slitage, nagg, färgfläckar.

Antal besök: 426