FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
255003. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Röd/vitrutig textil. Svängda armstöd.

Bruks/åldersslitage, aning lös i armstöd, förstärkt.

Gör en kostnadsfri värdering!
255003. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Antal besök: 2 757