Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, röllakan, signerad MJ, ca. 231x167 cm.
254664. MATTA, röllakan, signerad MJ, ca. 231x167 cm.
Geometrisk dekor.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Geometrisk dekor.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 016