BENGT BÖCKMAN. Utställningsaffisch, signerad i trycket och daterad 1968.

254414. BENGT BÖCKMAN. Utställningsaffisch, signerad i trycket och daterad 1968.

"Project 666. Central Hall Point M". Uppfodrad på spånskiva. Mått 65,2 x 96,5 cm.

Lätt bruksslitage. Mindre märken, fläckar och repor. Något gulnat papper.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 1 876