Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NOLLE SVENSSON. Sommarlandskap, olja på duk, signerad Nolle och daterad -02.
254186. NOLLE SVENSSON. Sommarlandskap, olja på duk, signerad Nolle och daterad -02.
80x90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
80x90 cm.
Garpenhus Auktioner
5 904