254186. NOLLE SVENSSON. Sommarlandskap, olja på duk, signerad Nolle och daterad -02.

80x90 cm.

80x90 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Garpenhus Auktioner
Föremålsnr
254186

Om auktionshuset

Namn
Garpenhus Konst & Auktion AB
Momsnr
SE556789180801
Org.nr
556789-1808
Telefon
040 - 12 84 80
Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 4 443