CHIFFONJE, 1800-tal.

CHIFFONJE, 1800-tal.
2541517. CHIFFONJE, 1800-tal.

Stomme fanerad i mahogny. Översta lådan med skrivklaff och bakomliggande lådor.

Bredd ca 100, djup 43, höjd 110 cm.

Bruksslitage, skador, märken, lös klafflåda, vippar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
2541517. CHIFFONJE, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 294