ERLING VALLDEBY. Väggljusstakar, 3 st, bemålat gips, signerade Eve och daterade -36 - 43.

2540570. ERLING VALLDEBY. Väggljusstakar, 3 st, bemålat gips, signerade Eve och daterade -36 - 43.

I form av änglar. Höjd ca 23 - 30 cm.

Bruksskick, nagg, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, nagg, retuscher.

Antal besök: 554