GÖTE BJERTNER. Helsingborgsmotiv, olja på duk, signerad.

2539712. GÖTE BJERTNER. Helsingborgsmotiv, olja på duk, signerad.

54 x 65 cm.

54 x 65 cm.

Antal besök: 99