KOFFERT, USA. 1900-talets början.

253883. KOFFERT, USA. 1900-talets början.

Stomme i trä, beslag i mässing. Löstagbar insats. Handtag i brunt läder på vardera sida. Längd 91, bredd 51, höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 078