OLLE GUSTAFSSON. Blandteknik på pannå, "Huvud på Bibliskt Blad". Signerad och daterad -88.

253833. OLLE GUSTAFSSON. Blandteknik på pannå, "Huvud på Bibliskt Blad". Signerad och daterad -88.

40 x 33 cm.

Smärre slitage.

Olle Gustafsson (Född 1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 33 cm.

Smärre slitage.

Olle Gustafsson (Född 1935)

Antal besök: 959