Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUST MAGNUSSON. "Vandrande same". Olja på pannå, signerad och daterad 76.
253545. GUST MAGNUSSON. "Vandrande same". Olja på pannå, signerad och daterad 76.
Ca. 49x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 49x60 cm.
Gomér & Andersson Linköping
7 157