JOSEF FRANK. RUND BRICKA, SVENSKT TENN.

2534968. JOSEF FRANK. RUND BRICKA, SVENSKT TENN.

Växtdekor. Undersida märkt Teheran, Josef Frank och Svenskt Tenn. Diameter: ca 50 cm.

Bruksslitage. Ovansida med 2 små repor.

Josef Frank (1885–1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

Josef Frank (1885–1967)

Antal besök: 1 375