FÅGELHOLK, plast, Nils Linnman och Carl Arne Breger, Husqvarna Borstfabrik. 1950/60-tal.

253432. FÅGELHOLK, plast, Nils Linnman och Carl Arne Breger, Husqvarna Borstfabrik. 1950/60-tal.

Ställbar höjd 21 - 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd 21 - 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 802