DAGMAR GLEMME. Skvader, färglitografi, signerad och numrerad 96/360.

253423. DAGMAR GLEMME. Skvader, färglitografi, signerad och numrerad 96/360.

44 x 61 cm.

Dagmar Glemme (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 61 cm.

Dagmar Glemme (Född 1942)

Antal besök: 1 129