FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
253383. FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

Blommig klädsel. Rygghöjd 77, bredd 86 cm.

Bruksslitage. Kantbandet på en sits ställvis lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 711