RING, "Trotter", Christian Dior, 2000-tal.

2533379. RING, "Trotter", Christian Dior, 2000-tal.

Ring i vitmetall med rosa och vit emalj. Storlek 17 mm i diameter.

Bruksslitage. Emaljbortfall.

Bruksslitage. Emaljbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 299